HAKKIMIZDA

Etis Elektrik İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti. 1995 yılında kurulan ETS Elektrik Makina İnşaat Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin bilgi ve tecrübe birikimini de bünyesine katarak 25 yılı aşkın süredir sektörde faaliyetlerine devam etmektedir.

Kısa süre içinde Schneider Elektrik gibi büyük bir dünya markasının çözüm ortağı olmuştur. Bununla beraber yurt içi ve yurt dışı elektrik pazarında saygın bir yer edinmiştir.

Kurulduğu günden beri kaliteli malzeme, eksiksiz ve sürekli hizmet anlayışıyla müşterilerine hizmet veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış mühendis ve teknisyen kadrosu ile yaptığı işlerde ekonomik olduğu kadar güvenilir de hizmetler sunmaktadır. Bizler uluslararası standartlarda malzemeler kullanarak, ürettiğimiz çözümlerle; KAZANIRKEN KAZANDIRAN bir kuruluş olmaktan mutluyuz. Mutluluğumuzu da sizlerle paylaşmak istiyoruz.

MİSYONUMUZ

Etis Elektrik; faaliyet yürüttüğü konut, ticari ve endüstriyel binalar, sanayi, enerji ve altyapı pazarları için kapsamlı, yenilikçi ve farklı çözümler üretebilmek amacıyla her yönde sınırlarını zorlayarak “güç ve kontrol” alanında Türkiye’nin en önde gelen kuruluşu olmayı hedefliyor.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz; verdiğimiz hizmetlerle ortak çalıştığımız kişi ve kuruluşların güvenilirliğini sürekli kılmak, kendi markasını oluşturmuş KAZANIRKEN KAZANDIRMAYI hedefleyen bir firma olmaktır.

ÜRÜNLER VE SERVİSLER

BELGELER

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?